Kris Ilves

Koduses jalgpalli meistriliigas peeti täna kolm kohtumist – neist kõige magusam leidis aset Lasnamäel, kus Tallinna Infonet võõrustas Nõmme Kaljut.

Infonet asus matši 32. minutil Kirill Nesterov tabamusest juhtima. Teise kolmveerandtunni alguses viigistas mänguseisu Artjom Dmitrijev, lõppskoori 2:1 vormistas Igor Subbotin 69. minutil. Seega lõppes nädal tagasi Infoneti peatreeneriks nimetatud Aleksandar Rogici debüütmäng kaotusega.

Võit tõstis Kalju vähemalt ajutiselt liigatabelis teisele positsioonile, jäädes ühe mängu vähem pidanud Tallinna Florast maha nelja punktiga ning edestades Tallinna Levadiat kolme silmaga.

Üllatusega sai hakkama Viljandi Tulevik, kes alistas tulemusega 2:1 võõral väljakul Narva Transi. Skoori tegid Sander Post ja Dmitri Kovb, omavärava lõi Transi leegionär Bi Sehi Elysee Irie. Piirilinlased lõpetasid kohtumise kümnekesi, sest punase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma Igor Ovsjannikov.

Tartu Tammeka sai koduväljakul jagu lähirivaal Sillamäe Kalevist 3:1. Tartlaste väravad lõid Andre Paju, Tristan Koskor ja Mihkel Järviste. Sillamäe auvärava eest hoolitses Aleksandr Volkov.