Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Gliwice Piasti ja Eesti jalgpallikoondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljev ei suutnud Poola kõrgliiga neljanda vooru kohtumises realiseerida 11 meetri karistuslööki, lüües mänguvahendi üle värava.

Piast jäi koduväljakul peetud mängus juba üheksandal minutil Wroclawi Slaski vastu kaotusseisu, aga suutis 20 minutit hiljem viigistada. Vassiljevil oli suurepärane võimalus kindlustada Piastile hooaja esimene võit. Neli minutit enne normaalaja täitumist lõi poolkaitsja penalti mööda. Matš lõppes 1:1 viigiga.

Piast on nelja vooruga kogunud kaks punkti ning paikneb liigatabelis eelviimasel ehk 15. kohal.