Eesti koondislane tegi Hollandi meeskonna eest võiduka debüüdi

Kris Ilves
Karol Mets (sinises)
Karol Mets (sinises) Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpallikoondise tugitala Karol Mets osales uue koduklubi võidukas kontrollmängus, kui Hollandi kõrgliigasse kuuluv NAC Breda alistas esiliigas mängiva Almere City 3:1.

Breda võitis esimese poolaja minimaalse eduseisuga tänu Rai Vloeti tabamusele 24. minutil. Eduseisu suurendas teise kolmveerandtunni keskpaigas kaheväravaliseks Mounir El Allouchi, kümmekond minutit hiljem viis Breda 3:0 juhtima Paolo Fernandes. Almere auvärav sündis esimesel lisaminutil. Mets sekkus mängu 62. minutil, kui seis tablool oli 1:0.

Breda liigahooaeg algab täpselt nädala pärast, kui järgmisel laupäeval külastatakse Marko Meeritsa endist koduklubi Vitesset.