Liverpooli peatreener Jürgen Klopp
ja Ragnar Klavan.
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp ja Ragnar Klavan. Foto: Brian Lawless/PA Wire/PA Images/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani tööandja Liverpool alistas viimases hooajaeelses kohtumises Dublinis 3:1 Hispaania kõrgliigaklubi Athletic Bilbao ning oma roll oli selles ka Klavanil.

Nimelt andis eestlane 80. minutil vastaste värava alla tsenderduse, mille kõksas lõppseisuks peaga väravasse Dominic Solanke. Liverpooli poolel tegid veel skoori Roberto Firmino ja Ben Woodburn. Athletic Bilbao värav sündis avapoolajal, Klavan sekkus mängu teiseks poolajaks.

Liverpool alustab Inglismaa kõrgliigahooaega nädala pärast, kui kodus kohtutakse Watfordiga. Vaid kolm päeva hiljem peetakse Saksamaal Meistrite liiga play-off-ringi ülioluline avamäng Hoffenheimiga.

Vaata videot Klavani tsenderdusest ja Solanke väravast siit.