Eesti neiud viskasid EMil veerandajaga vaid 1 (!) punkti

Poola U18 naiskond lubas Eestil mängu kolmandal veerandajal visata vaid ühe punkti. Foto: FIBA Europe

Neidude U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni turniiril Iirimaal, Dublinis oli Eesti naiskonnal laupäeval väga keeruline mäng Poolaga.

Avaveerand kaotati 4:18 ning poolajaks oli kaotusseis 8:33 ehk teine veerand kaotati 4:15. Kõige karmim oli kolmas veerandaeg, mille Eesti naiskond kaotas 1:16.

Viimasele veerandajale mindi seega vastu seisult 9:49. Too mängiti 16:16 viiki ja lõppseis oli Poola kasuks 65:25. Avavoorus oli Eesti kaotanud Portugalile 56:83, täna jäädi 52:89 alla Soomele.