Kris Ilves
Taijo Teniste (number 23)
Taijo Teniste (number 23) Foto: Erik Prozes / Postimees

Eesti jalgpallikoondise äärekaitsja Taijo Teniste koduklubi Sogndal tunnistas eilses Norra kõrgliiga kohtumises Oddi üheväravalist paremust, jäädes võõral väljakul alla tulemusega 1:2.

Odd asus matši kolmanda ja 26. minuti väravatest 2:0 juhtima. Teniste tööandjal oli mitu suurepärast väravavõimalust, kuid sihile jõuti alles kümmekond minutit enne kohtumise lõppu. Tabamusel oli oluline roll Eesti koondislasel, kelle pikk audisissevise leidis üles meeskonnakaaslase, kes mänguvahendi võrku lõi.

Sogndal on 18 mänguga kogunud 20 punkti ning paikneb 16 meeskonna konkurentsis 12. tabelireal, edestades väljalangemistsooni vaid kahe punktiga. Teniste on kaasa teinud 16 kohtumises.