Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Liverpooli peatreener süüdistas tulemuses kohtunikke

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Jürgen Klopp. | FOTO: ANDREW COULDRIDGE/Action Images via Reuters

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool alustas liigahooaega 3:3 viigiga Watfordi vastu. Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi sõnul poleks pidanud vastaste viimane värav lugema.

Liverpool asus matši 55. minutil 3:2 juhtima ning hoidis eduseisu kuni kolmanda lisaminutini, kui Watford viigistas. Väravaesises segaduses lõi mänguvahendi võrku Miguel Britos, kuid Kloppi arvates ei olnud see värav reeglitepärane.

«Teisel poolajal lõime me kaks fantastilist väravat. Meil olid omad võiamlused mäng ära otsustada, aga siis lõi Watford värava suluseisust. Kohtunikud oleksid pidanud seda nägema. Seda on raske tunnistada. Väga kurb,» rääkis Klopp mängujärgses intervjuus.

Klavan jälgis kogu kohtumist varumeeste pingilt.