Kõik neli Tallinna klubi olid võõrsil võidukad

Silver Tabo
Nõmme Kalju paremkaitsja Karl Mööl (vasakul) lõi Pärnu võrku täna koguni kolm palli. Foto: Marko Saarm / Sakala

Eesti jalgpalli meistriliiga 24. voorus said võidurõõmu tunda kõik tabeli esinelikuklubid - FC Flora, Nõmme Kalju, FC Levadia ja FC Infonet.

Kalju alistas võõrsil Pärnu Vapruse 6:1. Mängu mindi juhtima juba viiendal minutil, kui jala sai valgeks Ellinton Antonio Costa Morais. Kõigest kümme minutit hiljem lõi oma tänase kohtumise esimese värava paremkaitsja Karl Mööl, kes sai vastasseisu lõpuks kirja koguni kübaratriki, kui skooris veel nii 49. kui ka 76. mänguminutil. Samuti skoorisid Kalju ridades penaltist Artjom Dmitrijev (64.) ja normaalaja viimasel minutil tabamuse kirja saanud Tarmo Neemelo. Pärnakate auvärava eest hoolitses 56. minutil Robyn Hallmere, kes saadeti 73. minutil pärast teist kollast kaarti väljakult minema.

Infoneti 3:1 võidumängus Narva Transi vastu said aga võitjate poolt jala valgeks Dmitri Kruglov (23. minutil penaltist), Jevgeni Harin (45.) ja Albert Prosa (53.). Piirilinnameeskonna ainsa tabamuse autoriks märgiti 66. minutil Ilja Ferapontov.

Liider FC Flora oli võõrsil 3:0 üle Sillamäe Kalevist ja jätkab 24 vooru järel kaotusteta. FC Levadia alistas 4:1 Tartu Tammeka, kuigi veel 77. minutil oli seis 1:1.