Käidi teine liigamäng lõppes penaltiseeria ja kahe punktiga

Silver Tabo
Mattias Käit Eesti jalgpallikoondise särgis.
Mattias Käit Eesti jalgpallikoondise särgis. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpallikoondislane Mattias Käit jätkas eile Fulhami U23 meeskonnaga liigahooaega, kui Portsmouthiga võõrsil 3:3 viigistati. Penaltiseerias osutus Fulham seisuga 4:2 võitjaks.

Portsmouthi kodustaadionile sõitnud Fulham võitis avapoolaja 21. minuti väravast 1:0, kuid teisel poolel nägi väravaid hulgim: 62. minutiks oli tablool juba 2:2 ja lõpuvileks 3:3. Käit vahetati välja 79. minutil, kui Fulham 2:3 kaotusseisus oli, vahendab Soccernet.ee.

U23 meeskondadele mõeldud Premier League 2 reeglite järgi järgneb viigile penaltiseeria, mille võitja lisapunkti taskusse paneb: seal osutus Fulham paremaks seisuga 4:2, teenides eilse kohtumisega seega tabelisse kaks lisapunkti. Hooaja esimene mäng Middlesbrough'le kaotati.