Videod: hullunud fännid tormasid Evertoni mängijaid peksma, aga inglased pidasid vastu

Merili Luuk

Euroopa liiga eelringi avakohtumises Evertoni ja Spliti Hajduki vahel läks löömaks, kui 0:2 kaotusseisus olnud Hajduki fännid ei suutnud olukorraga leppida ning üritasid platsile joosta.

Everton läks kohtumist 30. minutil Michael Keane'i väravast juhtima ning vahetult enne poolaja lõppu suurendas Idrissa Gueye Wayne Rooney söödust eduseisu. Hajduki fännid ei suutnud olukorraga leppida ning jooksid väljakule, et kätte maksta.

Kohtumine peatati ajutiselt, kuid siiski tulid mängijad pärast poolajapausi taas väljakule. Fänne suudeti taltsutada ning Everton võitis 2:0.

Norra kõrgliigaklubi Rosenborg alistas 1:0 Amsterdami Ajaxi, AC Milan oli suisa 6:0 parem makedoonlaste Shkendijast.

TEISED TULEMUSED:

BATE 1:1 Oleksandria (8. Ivanic – 19. Banada)

Krasnodar 3:2 Crvena Zvezda (20. Ignatyev, 46. Claesson, 66. Petrov – 57. Srnic, 71. Pešić)

Dinamo Zagreb 1:1 Skenderbeu Korce (90+4 Henriquez – 37. Latifi)

Apollon 3:2 Midtjylland (15. Kyriakou, 69. Jander, 90+1 Pittas – 38., 74. Sørloth

FH 1:2 Sporting Braga (39. Björnsson – 62. Paulinho, 79. Stojiljković)

PAOK 3:1 Östensunds FK (38. Matos, 77., 88 (p)Prijovic – 21. Nouri)

Vadar 2:0 Fenerbahce (20. Barseghyan, 90+2 (ov) Topal)

Viktoria Plžen 3:1 AEK Larnaca (29. Bakoš, 36. Kolar, 74. (ov) Bakoš – 8. Acoran)

Rheindorf Altach 0:1 Maccabi Tel Aviv (67. Kjartansson)

Ludogorets 2:0 Suduva (61. Moti, 75. Misidjan)

Panathinaikos 2:3 Athletic Club (29. Lod, 55. Cabezas – 68.Aduriz, 71. De Marcos, 74. Aduriz)

AC Milan 6:0 Shkendija (13. Silva, 25., 85. Montolivo, 27. Andre Silva, 67. Borini, 68. Antonelli)

Osijek 1:2 Austria Wien (15. Ejupi – 26. Monschein, 59. Holzhauser

Club Brugge 0:0 AEK Athens

Viitorul 1:3 Salzburg (7. Tucudean – 2. Hwang, 28. Wolf, 31. Dabbur)

Domžale 1:1 Olympique Marseille (12. Vetrih -63. Sanson)

Ajax 0:1 Rosenborg (77. Adegbenro)

Legia Warszawa 1:1 Sheriff (76. Hämäläinen – 87. Bayala)

Partizan 0:0 Videoton

Everton 2:0 Hajduk Split (30. Keane, 45. Gueye)