Vassiljevita mänginud Piast teenis hooaja esimese võidu

Konstantin Vassiljev Gliwice Piasti koosseisu ei kuulunud.
Konstantin Vassiljev Gliwice Piasti koosseisu ei kuulunud. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpallikoondise keskväljamehe Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast mängis Poola kõrgliiga kuuendas voorus üle Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona tulemusega 2:0.

Matši mõlemad väravad sündisid teisel poolajal. Skoori avas 53. minutil Tšehhi kodakondne Michal Papadopulos, lõppseisu vormistas 67. minutil sloveen Sasa Aleksandar Zivec. Sel hooajal kahel korral penaltil eksinud Vassiljev Piasti koosseisu ei kuulunud, Kallaste mängis kaasa kogu kohtumise.

Kahe viigi ja kolme kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu teeninud Piast tabelikohta ei parandanud ning jätkab 16 meeskonna konkurentsis viimasel kohal, olles kogunud viis punkti. Samuti viis silma kirja saanud Korona paikneb kolm kohta kõrgemal.