Lyoni Olympique'i jalgpallur Nabil Fekir (põlvili ja vasakul) tähistab fantastilist väravat. Foto: ROBERT PRATTA/REUTERS/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga kolmandas voorus sündis laupäevases kohtumises Lyoni Olympique'i ja Bordeaux' Girondins'i vahel imeline värav, kui Nabil Fekir avas 10. minutil skoori, kui saatis palli keskjoonelt Bordeaux' meeskonna väravasse.

Lyon asus peagi 2:0 juhtima, aga jäi siis arvulisse vähemusse ning pidi lõpuks leppima 3:3 viigiga, kusjuures Girondins'i viimased kaks väravat sündisid 88. ja 90+1. minutil.

Lyoni jaoks oli see selle hooaja esimene punktikaotus. Kolmest mängust on kolm võitu kogunud tiitlikaitsja Monaco ja Saint-Etienne, täna õhtul võivad neile lisanduda Pariis Saint-Germain ja Marseille Olympique.