Silver Tabo
Raul Must.
Raul Must. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Sulgpalli maailmameistrivõistlustel Glasgow's jäi sel korral Raul Mustale alistamatuks Soome esindaja Eetu Heino.

Varasemalt on omavahel kohtutud seitsmel korral, millest Must on võitnud viis matši. Meeste tänane kohtumine kestis kokku tund ja 2 minutit ning lõppes seisuga 22:20, 16-21; 21:15 soomlase kasuks.

Kõigi üllatuseks kaotas täna hommikul MMi suurfavoriit, maailma teine reket Lee Chong Wei juba esimeses ringis. Chong Wei pidi tunnistama pärast tund ja 15 minutit kestnud matši prantslase Brice Leverdzi (maailma 31. reket) paremust kolmes geimis 21:19, 22:24, 21:17.

Paarismängus teise ringi jõudnud Kristin Kuuba ja Helina Rüütel tulevad taas väljakule homme Eesti aja järgi kell 18.