Valitsev Inglismaa meister näitas Rooneyle ja Evertonile koha kätte

Siim Kaasik
Wayne Rooney (palliga) ja Everton pidid Chelsea paremust tunnistama
Wayne Rooney (palliga) ja Everton pidid Chelsea paremust tunnistama Foto: Hannah McKay/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kolmandas voorus tundis teistkordselt sel liigahooajal võidurõõmu Londoni Chelsea, kes alistas 2:0 Evertoni.

Chelsea läks kohtumist 27. minutil Cesc Fabregase väravast juhtima. Poolaja lõpus suurendas koduväljakul mänginud Chelsea eduseisu Alvaro Morata.

Teises praeguseks lõppenud mängus leppisid West Bromwich Albion ja Stoke City 1:1 viiki. West Bromwichi värava lõi 61. minutil Jay Rodriguez, 77. minutil viigistas mänguseisu Peter Crouch.

Kolmanda vooru viimastes mängudes lähevad täna kell 18 vastamisi Liverpool ja Arsenal ning Tottenham ja Burnley.