Favoriit sai teise ringi maratonlahingus üllatuskaotuse

Alexander Zverev Jr.
Alexander Zverev Jr. Foto: Jerry Lai/USA Today Sports

Saksamaa tennise suurnimi Alexander Zverev Jr. tunnistas US Openi tenniseturniiri teises ringis horvaadi Borna Ćorići paremust.

Maailma edetabelis neljandal kohal paiknev sakslane alustas kohtumist hästi, võites avaseti 6:3. Kolm järgmist setti kujunesid äärmiselt tasavägiseks – edetabelis 61. kohta hoidev horvaat võidutses numbritega 7:5, 7:6, 7:6.

Kui avasetis kulus võitja selgitamiseks 26 minutit ja teises setis 50, siis kolmandas ja neljandas ületati ühe tunni piir (67 ja 63 minutit). Kokku kestis matš kolm tundi ja 26 minutit.

Sarnaselt Zverevile langes konkurentsist 14. asetusega austraallane Nick Kyrgios, kes kaotas neljasetilises mängus kaasmaalasele John Millmanile (ATP 235.) 3:6, 6:1, 4:6, 1:6.