Tottenham tuli Arsenali vastu 1:3 kaotusest välja

Rafael van der Vaart (paremal) lõi eilses mängus Tottenhami viigivärava.
Rafael van der Vaart (paremal) lõi eilses mängus Tottenhami viigivärava. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas pakkusid Tottenham ja Arsenal tõeliselt põneva Põhja-Londoni derbi, mis lõppes seisuga 3:3.

Manchester Unitedi teisipäevane viik jättis Arsenalile taas kord võimaluse end tiitliheitlusesse tagasi tuua ning paistis, et võõrsil suure rivaali Tottenhami vastu suudetakse seda olukorda ka ära kasutada, kui Theo Walcotti, Samir Nasri ja Robin van Persie väravatest mindi 3:1 juhtima, vahendab Soccernet.ee.

Nii siiski ei läinud – veel enne esimese poolaja lõppu suutis Tottenham ühe värava tagasi lüüa ning teisel poolajal taastas kodumeeskond juba viigiseisu. Skooriga 3:3 mäng ka lõppes.

Teises eilses mängus alistas Chelsea kodus 3:1 Birminghami ja tõusis liigatabelis Arsenalist mööda teisele kohale.