Siim Kaasik
Ben Woodburn (paremal)
Ben Woodburn (paremal) Foto: Simon Bellis/Sportimage/PA Images

Liverpoolis mängiv 17-aastane Ben Woodburn lõi oma Walesi koondise debüütmängus iluvärava ning aitas meeskonna MM-valiksarjas 1:0 võidule Austria üle.

Woodburni tabamus sündis kohtumise 74. minutil ehk neli minutit pärast tema mängutulekut. Woodburn on jala valgeks saanud ka Liverpooli eest mängides, olles sealjuures klubi läbi aegade noorim väravalööja. Nimelt oli Woodburn täpne eelmisel aasta liigakarikamängus Leedsi vastu, kui lõi värava 17 aasta ja 45 päeva vanuselt.

D-alagrupis mängivale Walesile oli võit hädavajalik, sest nüüd säilis neil jätkuvalt võimalus kvalifitseeruda MMile otse. Tõsi, see pole nende endi kätes, sest pärast seitset mänguvooru hoitakse 11 punktiga alagrupis kolmandat kohta. Alagruppi juhib 15 punktiga Serbia, teine on 13 punktiga Iirimaa.