Rooba viskas hooaja avamängus kaks väravat

Kris Ilves
Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Soome jäähoki meistriliigas mängiv Robert Rooba viskas hooaja avamängus kaks väravat ning aitas Jyväskyläl võtta magus 4:2 võit Helsinki IFK üle.

Rooba avas mänguskoori esimesel kolmandikul, kuid teisele perioodile mindi üheväravalises kaotusseisus. Eestlane seadis viiginumbrid tabloole teise kolmandiku alguses ning võidu vormistasid Jyväskyläle Antti Suomela väravad samal kolmandikul.

Helsinki IFK näol on tegemist möödunud hooajal Soome kõrgliigas neljanda koha saanud meeskonnaga, pronksilahingus tunnistati just Rooba ja Jyväskylä paremust.