Mait Patraili koduklubi teenis vägeva võidu

Kris Ilves
Mait Patrail (palliga)
Mait Patrail (palliga) Foto: nordphoto / Engler/imago/Nordphoto

Euroopa tugevaimas käsipalliliigas mängiv Eesti koondise tagamängija Mait Patrail aitas oma koduklubi Hannover-Burgdorfi järjekordse võiduni. Seekord alistati võõrsil Saksamaa edukaim meeskond Kiel.

Mõlemad meeskonnad tulid neljapäeval toimunud kohtumisele vastu täiseduga (kahest mängust kaks võitu). Kogu matš kulges punkt-punkti heitluses – poolaja võitis Burgdorf 16:14, kogu mängu 31:29.

Patrail sai käe valgeks viiendal minutil, kui viskas Burgdorfi teise värava, minut hiljem teenis eestlane kollase hoiatuskaardi. Rohkem tagamängija skoori ei teinud.

Mängu lõpp videopildis:

Kolme vooru järel jätkab Burgdorf liidrikohal, ainsana võib nende positsiooni ohustada Berliini Fuchse, kes on seni võitnud vaid kaks kohtumist ning peab oma kolmanda mängu järgmisel nädalal.