Manchester Unitedi perfektne seeria lõppes

Ott Järvela
Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho.
Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho. Foto: Michael Sedgwick/imago/Focus Images

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sel hooajal seni perfektselt esinenud - kolm mängu, kolm võitu, enda värav puhas - Manchester United kaotas hooaja esimesed punktid Stoke'is, kui tegi kohaliku City'ga 2:2 viigi.

Stoke asus kohtumist 43. minutil Eric Maxim Choupo-Motingi tabamusest 1:0 juhtima, aga esimese poolaja üleajal Marcus Rashford viigistas. 57. minutil lõi Romelu Lukaku tabeliliidri teise värava, aga eduseis püsis kõigest kuus minutit, sest 63. minutil lõi Choupo-Moting 2:2.

Vaatamata viigile säilitas Man United liigatabelis liidrikoha - sarnaselt neile on nelja vooruga suutnud 10 punkti koguda ka Manchester City, aga parem väravate vahe (12:2 vs 10:2) annab juhtpositsiooni Unitedile. Kahe Manchesteri klubiga võib esmaspäeval samale pulgale tõusta uustulnuk Huddersfield Town.

Premier League'i 4. vooru tänased tulemused: Manchester City - Liverpool 5:0, Londoni Arsenal - Bournemouth 3:0, Brighton - West Brom 3:1, Everton - Tottenham Hotspur 0:3, Leicester City - Londoni Chelsea 1:2, Southampton - Watford 0:2, Stoke City - Manchester United 2:2.

Pühapäeval peetakse kaks kohtumist (Burnley - Crystal Palace ja Swansea City - Newcastle United) ning esmaspäeval üks (West Ham United - Huddersfield Town).

Tabelitipp: Man United 10, Man city 10, Chelsea 9, Watford 8, Tottenham 7, Huddersfield 7, Liverpool 7, West Brom 7, Arsenal 6.

Stoke City jalgpallur Eric Maxim Choupo-Moting lõi Manchester Unitedile kaks väravat. Foto: STRINGER/REUTERS/Scanpix Foto: STRINGER/REUTERS