Balotelli väravad murdsid Prantsusmaa meistri

Kris Ilves
Nice’i mängijad väravat tähistamas.
Nice’i mängijad väravat tähistamas. Foto: Philippe LECOEUR/imago/PanoramiC

Prantsusmaa jalgpalli meistriliiga viiendas mängudevoorus sai hooaja esimese kaotuse tiitlikaitsja Monaco: võõral väljakul peetud kohtumises tunnistati mullu kolmandal kohal lõpetanud Nice’i 4:0 paremust.

Mänguskoori avas kuuendal minutil Mario Balotelli, kes realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Tosin minutit hiljem suurendas väljakuperemeeste eduseisu Alessane Plea. Teisel poolajal vormistasid lõppseisu Balotelli ja Ignatius Ganago.

Nelja võidu kõrvale esimese kaotuse saanud Monaco (12 punkti) hoiab liigatabelis Paris Saint-Germaini (15) järel teist positsiooni. Nice (6) paikneb alles 11. tabelireal.

Prantsusmaa meistriliiga 5. vooru eilsed tulemused: Nice – Monaco 4:0, Caen – Dijon 2:1, Montpellier – Nantes 0:1, Strasbourg – Amiens 0:1, Troyes – Toulouse 0:0

Seni on mängimata kolm viienda vooru matši – need leiavad aset täna.