Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Liverpool ei lepi Sadio Manele jõhkra vea eest määratud karistusega

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Ederson ja Sadio Mane. | FOTO: David Klein/imago/Sportimage/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistluste neljanda vooru mängus Manchester Cityga teenis Liverpooli ründaja Sadio Mane esimese poolaja lõpus jõhkra vea eest punase kaardi. Lisaks punasele kaardile määrati Manele kolmemänguline võistluskeeld.

Liverpool pole aga sellise otsusega rahul ning kavatseb karistuse edasi kaevata. Kui see neil õnnestub, võidakse Mane võistluskeeld vähendada kas ühe või kahe mängu pikkuseks.

Liverpool kaotas kõnealuse kohtumise Manchester Cityle 0:5. Mane eemaldamise hetkel oli Liverpool 0:1 kaotusseisus ja esimene poolaeg kaotati 0:2. Tõsise vea eest teenitud punase kaardiga kaasneb Inglismaal automaatselt vähemalt kolmemänguline võistluskeeld.