Platsile naasnud Vassiljev ja Piast kaotasid vähemuses mänginud vastasele

Konstantin Vassiljev (paremal) Piasti särgis.
Konstantin Vassiljev (paremal) Piasti särgis. Foto: Gliwice Piast/Facebook

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev pidas Poola kõrgliigas oma esimese mängu pärast täpselt kuuajast vigastuspausi, vahendab Soccernet.ee.

Vassiljev lõpetas oma vigastuspausi 3. septembril Eesti koondise eest ning nüüd sai ta esmakordselt pärast 11. augustit taas mängu Ekstraklasas. 8. voorus võõrustati 5140 pealtvaataja ees Gdanski Lehciat ja paraku tuli vastu võtta 1:2 kaotus.

Seejuures lõi Gdansk 1:1 viigiga lõppenud avapoolaja järel oma võiduvärava alles 87. minutil. Juba 40. minutist alates mängisid külalised vähemuses, kui teise kollase kaardi sai Gdanski bulgaarlasest poolkaitsja Simeon Slavchev.

Piasti keskväljamees Vassiljev sekkus vahetusmeeste hulgast väljakule kohe teise poolaja alguses 46. minutil. Liigatabelis on Piast kaheksa punktiga 13. kohal.