Madridi Atletico ristis uue kodustaadioni, Barcelona oli raskustes

Siim Kaasik
Madridi Atletico uus kodustaadion
Madridi Atletico uus kodustaadion Foto: OSCAR DEL POZO/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas võitis Madridi Atletico oma uuel kodustaadionil peetud mängus 1:0 Malagat.

63 000 pealtvaataja ees peetud kohtumise ainsa värava lõi prantslane Antoine Griezmann mängu 61. minutil. Võit kergitas Atletico liigatabelis kolmandaks. Nende ees on punktiga Real Sociedad ning nelja punktiga Barcelona.

Uuel kodustaadionil esimese mängu pidanud Madridi Atletico pidi esimesed kolm liigakohtumist mängima võõrsil.

Liiga liidrikohta kindlustanud Barcelona alistas võõral väljakul 2:1 Getafe. Barcelona jäi 39. minutil kaotusseisu, kui täpne oli Gaku Shibasaki. Teisel poolajal tõid Barcelonale võidu Denis Suareze ja Paulinho väravad. Barcelona võiduvärav sündis alles 84. minutil.

Teistes Hispaania kõrgliiga mängudes leppisid Levante ja Valcencia 1:1 viiki ning Real Betis alistas 2:1 Deportivo La Coruna.