Itaalia kõrgliigas soosikud jalga ei väristanud

Siim Kaasik
Milan Skriniar (keskel)
Milan Skriniar (keskel) Foto: CARLO HERMANN/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliiga neljanda vooru eilsetes mängudes lahkusid väljakult võitjatena soosikutena platsile jooksnud meeskonnad.

Täiseduga jätkab meistrivõistlusi Inter, kellel oli tükk tegu Crotonega. Mängu avavärav sündis alles 82. minutil, kui täpne oli Milan Skriniar. Kohtumise lõpus vormistas Ivan Perisici tabamus Interile tabelisse 2:0 võidu.

Fiorentina jalgalliklubi alistas 2:1 Bologna. Kõik mängu väravad sündisid teisel poolajal. Esmalt läks Fiorentina kohtumist Federico Chiesa väravast juhtima, kuid juba minut hiljem tõi Rodrigo Palacio tabloole viiginumbrid. Võidu kindlustas kodumeeskonnale German Pezzela 69. minuti värav.

Õhtu viimases mängus alistas AS Roma tänu Edin Dzeko kahele ning Radja Nainggolan ühele väravale 3:0 Hellas Verona.

Täna peetakse Itaalia kõrgliigas kuus kohtumist.