Borja Mayoral (keskel)
Borja Mayoral (keskel) Foto: ANDER GILLENEA/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliiga neljandas voorus tegi supermängu Madridi Reali 20-aastane ründaja Borja Mayoral.

Valitsev meisterklubi alistas võõral väljakul seni vaid võite tunnistanud Real Sociedadi 3:1. Mayoral, kes muuhulgas eelmisel nädalal Hispaania U21 koondisega Lilleküla staadionil Eesti eakaaslaste vastu mängis, lõi 19. minutil matši avavärava.

Külalismeeskonna teine tabamus läks Real Sociedadi poolkaitsja Kevin Rodriguesi omaväravaks, kes suunas võrku Mayorali söödu. Poolajaks 2:1 eduseisus olnud Reali võidunumbritena märgiti protokollo 3:1, sest 61. minutil tabas ka Gareth Bale.

Märkimisväärne, et Cristiano Ronaldo, Marcelo ja Karim Benzema Reali koosseisu ei kuulunud, kaks esimest võistluskeelu, prantslane vigastuse tõttu.

Tabelitipp 4. vooru järel: Barcelona 12, Sevilla 10, Real Sociedad 9, Madridi Real 8, Madridi Atletico 8, Bilbao Athletic 7.