Karikakaitsja jõudis esimesena veerandfinaali

Merili Luuk
Põlva Serviti peatreener Kalmer Musting hoolealustega
Põlva Serviti peatreener Kalmer Musting hoolealustega Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Eesti käsipalli karikavõistlustel selgus teisipäeva õhtul esimene veerandfinalist kui karikakaitsja Põlva Serviti alistas ülikindlalt Viljandi Spordikooli 46:17 (24:4) ja kindlustas koha kaheksa parema hulgas koondtulemusega 86:34.

Olles avamängus Viljandis saanud juba turvalise 40:17 edu, jättis Serviti mitmed põhikoosseisumehed täna koosseisust välja, ent teenis kodusaalis siiski veel suurema võidu. Kümnekordne Eesti karikavõitja sai juba 11:0 algedu enne kui mulgid 16. minutil tabloolt nulli pühkisid.

Serviti võitis poolaja 20-väravalise eduga ja kohtumise lõppseisuks kujunes 46:17. Võitjate poolel said käe valgeks kõik protokolli kantud kaheksa väljakumängijat, neist viskas Henri Hiiend 9, Sander Sarapuu ja Martin Grištšuk 8 väravat. Viljandi SK poolel tabas 18aastane Alex Toom 7 korda.