Karol Mets viis koduklubi ajaloolise saavutuseni (1)

Merili Luuk
Karol Mets
Karol Mets Foto: NAC Breda

Eesti jalgpallikoondislane Karol Mets sai väärt võidu, kui Hollandi kõrgliigas alistati võõrsil 1:0 tiitlikaitsja Feyenoord. Mets tegi kaasa kogu kohtumise.

Tervet kohtumist domineerinud Breda läks 33. minutil Giovanni Korte väravast juhtima. 74. minutil oli Feyenoordil võimalus viigistada, kuid Michiel Kramer ei realiseerinud penaltit. 87. minutil vormistas lõppskoori Thomas Enevoldsen.

Seejuures pole Breda võõrsil varem kunagi Feyenoordi alistanud.

Feyenoord võitis eelmisel hooajal meistritiitli 18 aastase vaheaja järel. Praegu ollakse liigatabelis 12 punktiga teisel kohal. Breda tõusis 7 punktiga kümnendaks.