Prantslase duubel tõstis Arsenali seitsmendaks

Ott Järvela
Arsenali ründaja Alexandre Lacazette.
Arsenali ründaja Alexandre Lacazette. Foto: Dylan Martinez/Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kuuenda vooru lõpetas kohtumine Londoni Arsenali ja West Bromwich Albioni vahel, mille võitsid võõrustajad 2:0 tänu Alexandre Lacazette'i kahele väravale.

Prantsusmaa ründaja tabas esmalt 20. minutil, kui udjas peaga võrku palli, mis põrkus latist tagasi pärast West Bromi väravavahi Ben Carsoni head tõrjet. Teine värav sündis penaltist 67. minutil.

Võit oli Arsenali jaoks hooaja kolmas. Esimesest kolmest voorust kaks kaotust saanud 13-kordne Inglismaa meister tõusis seeläbi liigatabelis seitsmendale kohale. Kuue vooruga on kogutud 10 punkti. West Brom on kaheksa punktiga 11. kohal.

6. vooru tulemused: West Ham - Tottenham 2:3, Burnley - Huddersfield 0:0, Everton - Bournemouth 2:1, Man City - Crystal Palace 5:0, Southampton - Man United 0:1, Stoke - Chelsea 0:4, Swansea - Watford 1:2, Leicester - Liverpool 2:3, Brighton - Newcastle 1:0, Arsenal - West Brom 2:0.