Pinnonen viskas Taanis 2 väravat

Mikk Pinnonen (vasakul).
Mikk Pinnonen (vasakul). Foto: Ole Nielsen

Mikk Pinnoneni koduklubi Århus kaotas Taani käsipallimeistrivõistluste vahegrupiturniiril võõrsil Koldingi KIFile 33:36.

Teise poolaja lõpus 20 minutit ainult rünnakul tegutsenud Pinnonen viskas 2 väravat. Eesti koondislane teenis meeskonnale kaks 7 m karistusviset ja vastased said tema vastu mängides kaks kaheminutilist karistust. Århus oli 10 minutit enne lõpuvilet 9-väravalises kaotusseisus, kuid tänu Pinnoneni suurepärasele sekkumisele tulid külalised ohtlikult lähedale.

Kaks vooru enne vaheturniiri lõppu asub Århus neljaliikmelises grupis viimasel kohal. Kui kahe parema sekka ei jõuta, on Pinnoneni tööandja hooaeg läbi.