Merili Luuk
Roma's Kostas Manolas, second right, scores the first goal against Qarabag during the Champions League group C soccer match between Roma and Qarabag at Tofik Bakhramov stadium in Baku, Azerbaijan, Wednesday, Sept. 27, 2017. (AP Photo/Aziz Karimov) Foto: Aziz Karimov/AP

Esimese Aserbaidžaani jalgpalliklubina Meistrite liiga alagrupiturniirile jõudnud FK Qarabag kirjutas täna ajalooraamatusse järjekordse peatüki: kohtumises AS Roma vastu löödi riigi jalgpalliajaloo esimene Meistrite liiga värav.

Bakuus peetud kohtumises asus AS Roma Kostas Manolase 7. ja Edin Džeko 15. minuti väravatest juhtima, kuid 29. minutil sai jaole Qarabagis mängiv brasiillane Pedro Henrique. Siiski võitis Itaalia klubi kohtumise 2:1.

AS Roma läks võiduga C-alagruppi 4 punktiga juhtima. Täna kell 21.45 lähevad vastamisi eelmises kohtumises Qarabagi 6:0 alistanud Chelsea ja AS Romaga viigistanud Madridi Atletico.