Jalgpalli Eesti meistriliigas alistas kodumurul mänginud Tallinna Levadia tiitlikaitsja Tallinna Infoneti tulemusega 3:2.

Väljakuperemehed läksid mängule vastu teadmisega, et liidrikohal paiknev Tallinna Flora kaotas Viljandi Tuleviku vastu punkte. Valitsev meisterklubi asus kohtumist 25. minutil juhtima, kui täpne oli hooaja suurim väravakütt Albert Prosa. Infonet haaras kaheväravalise eduseisu 38. minutil, kui mänguvahendi suunas omaväravasse Tabi Manga.

Enne puhkepausi suutis Levadia kapten Rimo Hunt ühe värava tagasi lüüa. Teisel poolajal jagus kodumeeskonnal ohtrasti võimalusi, kuid sihile jõuti alles 88. minutil, kui skoori tegi Kaspar Mutso. Järgmisel rünnakul vormistas lõppskoori vahetusest sekkunud Ingemar Teever.

Neli vooru enne hooaja lõppu on Flora (80 punkti) edu Levadia (76) ees neli silma. Infonet (58) käimasoleval hooajal medalite nimel kaasa rääkida pole suutnud.

Teises samal ajal peetud kohtumises teenis kolm punkti Paide Linnameeskond, kes mängis võõral väljakul 1:0 üle Narva Transi. Matši ainsa tabamuse eest hoolitses Randin Rande teise poolaja alguses.

6. Paide Linnameeskond 31
  7. Sillamäe Kalev 30 (mäng vähem peetud)
  8. Tartu Tammeka 30
  9. Viljandi Tulevik 25
  10. Pärnu Vaprus 8 (mäng vähem peetud)

Mängu eel:

Levadia jääb liidrist Florast maha kuue punktiga ja ehkki viimases voorus ollakse veel korra omavahel vastamisi, peab Levadia seni ise jätkama vääratusteta ning lootma, et Flora kuskil komistab. Infonetil pole enam võimalust kaitsta mullust tiitlit ega ka realistlikult tabelisse vaadates medalitele mängida, sest kolmandast kohast jäädakse juba kümne punkti kaugusele.

Tänavuses kahes esimeses heitluses jäi minimaalse 1:0 paremusega peale Levadia, kuid augustis võttis Infonet kodus 2:1 revanši. Kummalgi meeskonnal laupäevasest mängust olulisi sunnitud eemalejääjaid pole.