Nõmme Kalju pole veel pronksiga leppinud

Kris Ilves
Peeter Klein.
Peeter Klein. Foto: JAANUS LENSMENT/PM/SCANPIX BALTICS

Jalgpalli Eesti meistriliiga 32. vooru avakohtumises teenis 3:0 võidu Nõmme Kalju, kes alistas võõral väljakul Tartu Tammeka.

Pealinlased asusid kohtumist 40. minutil Artjom Dmitrijevi kauglöögist juhtima. Teisel poolajal tegi kahel korral skoori Peeter Klein, kes lõi oma hooaja viienda ja kuuenda tabamuse.

Kalju on kogunud 71 punkti ning jääb ühe enampeetud mängu juures liider Tallinna Florast maha kaheksa silmaga. Teisel kohal paikneb 73 punkti noppinud Tallinna Levadia. Tammeka (30 punkti) on seitsmendal tabelireal.

Flora ja Levadia peavad 32. vooru kohtumise homme, kui minnakse vastamisi vastavalt Viljandi Tuleviku ja Tallinna Infonetiga.