Dortmundi fantastiline hooaja algus jätkus Augsburgis

Dortmundi mängijad väravat tähistamas.
Dortmundi mängijad väravat tähistamas. Foto: MICHAELA REHLE/REUTERS

Saksamaa jalgpalli meistriliiga seitsmendas voorus teenis hooaja kuuenda võidu tabeliliider Dortmundi Borussia, kes mängis võõral väljakul üle Ragnar Klavani endise tööandja Augsburgi 2:1.

Külalismeeskond asus kohtumist juba neljandal minutil Andri Jarmolenko tabamusest juhtima, kuid mänguseisu viigistas seitse minutit hiljem Caiuby. Dortmundi võiduvärava eest hoolitses avapoolaja keskpaigas Shinji Kagawa.

Paralleelselt toimunud kohtumistes teenisid kolm võidupunkti Frankfurt Eintracht ja Mönchengladbachi Borussia, kes alistasid samuti skooriga 2:1 vastavalt Stuttgarti ja Hannoveri. Wolfsburg ja Mainz leppisid 1:1 viiki.

Tabeliseis: Dortmund 19 punkti, Hoffenheim 14, Müncheni Bayern 13, Hannover 12, Augsburg 11, Mönchengladbach 11.

Teisel ja kolmandal kohal paiknevad meeskonnad on pidanud ühe kohtumise vähem.