Arsenal alistas 34-aastase vahe järel kõrgliigas tänavuse uustulnuka

Siim Kaasik
Arsenal vs Brighton & Hove Albion
Arsenal vs Brighton & Hove Albion Foto: EDDIE KEOGH/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga seitsmendas mänguvoorus alistas Londoni Arsenal 2:0 Brighton & Hove Albioni. Tegu oli meeskondade esimese mänguga liigas pärast 1983. aastat.

Arsenal läks kohtumist avapoolaja 16. minutil tänu Nacho Monreali väravale 1:0 juhtima. Tegu oli Monreali esimese liigaväravaga pärast 2013. aasta märtsi. Järgmist väravat tuli oodata 40 minutit, kui Alex Iwobi lõi 56. minutil võõrustajate teise tabamuse.

Liigatabelis on Arsenalil nüüd 13 punkti, mis annab neile viienda koha. Brighton & Hove Albion on 7 punktiga 14. kohal.

Täna peetakse Inglismaa kõrgliigas veel kaks mängu. Kell 16.15 võõrustab Everton Burnleyt, kell 18.30 lähevad vastamisi Newcastle United ja Liverpool.