Zopp jõudis Rootsis peetaval turniiril veerandfinaali

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: Mailiis Ollino

Eesti esitennisist Jürgen Zopp jõudis Rootsis Falunis peetaval ITFi turniiril veerandfinaali, alistades teises ringis tunni ja 13 minutiga Iisraeli tennisisti Ben Pataeli 6:4, 6:4.

Maailma edetabelis 191. kohal olev ja Faluni turniiril esimest paigutust omav Zopp läheb veerandfinaalis vastamisi 20-aastase šveitslase Antoine Bellier'ga, kes on maailma edetabelis 718.kohal. Bellier alistas teises ringis vabapääsmega turniirile pääsenud rootslase Mikael Ymeri 4:6, 6:3, 6:1.

Zopp võitis septembris Hollandis Alpenis peetud Challenger-turniiri, kui alistas finaalis kunagise maailma viienda reketi. Seejärel Poolas Szczecinis toimunud turniiril jäi ta poolfinaalis tasavägise mängu järel alla maailma edetabelis 69. kohal olevale sakslasele Florian Mayerile.