Eestlaste koduklubide duellis hiilgas supermängu teinud Jaanimaa

Kris Ilves
MT Melsungen meeskonna paremsisemine Dener Jaanimaa.
MT Melsungen meeskonna paremsisemine Dener Jaanimaa. Foto: Strohdiek /Eibner-Pressefoto/imago/Eibner

Käsipalli Saksamaa meistriliigas läksid vastamisi Dener Jaanimaa ja Mait Patraili koduklubid. Võidupunktid teenis kodusaalis mänginud Jaanimaa tööandja Melsungen, kes alistas Hannover-Burgdorfi tulemusega 31:29.

Mõlema meeskonna jaoks tõusude ja mõõnadega kulgenud avapoolaeg lõppes 16:16 viigiseisul. Tasavägine mäng jätkus teisel poolajal. Kodumeeskond haaras kaheväravalise eduseisu mõned minutid enne matši lõppu ning suutis seda ka hoida lõpuvileni.

Jaanimaa viskas kuus väravat ning andis kolm resultatiivset söötu. Patraili samad näitajad olid vastavalt kaks ja kaks, kuid tema arvele kogunes ka üks vaheltlõige.

Liigatabelis hoiab üheksa mängu pidanud Burgdorf (12 punkti) kolmandat positsiooni, kohtumise vähem pidanud Melsungen (11) paikneb viiendal tabelireal.