Järelvaadatav: liidrite duellis tõmbas pikema kõrre Pärnu

Võrkpalli Balti liiga jätkus täna liidrite duelliga, kus omavahel kohtusid Pärnu Võrkpalliklubi ja VK Biolars/Jelgava. Eestlased loovutasid lõunanaabritele ühe geimi ning võitsid mängu tulemusega 3:1 (25:21, 23:25, 25:21, 25:22).

ENNE KOHTUMIST:

Pärnu sai eile kolmanda võidu, kui koduväljakul alistati RTU/Robežsardze 3:0 (25:18, 25:23, 25:18). Võõrustajate ülekaal oli eriti selge vastuvõtul, kus nende positiivne näitaja oli 89,6 protsenti ja lätlastel 54,2. Blokipunkte teenis Pärnu kolm korda rohkem (9-3) ja serviässasid löödi viis, vastased teenisid ühe otsepunkti. Võitjate suurim punktitooja oli leedulasest diagonaalründaja Edvinas Vaškelis, kes tõi 68,2-protsendilise rünnakuefektiivsuse juures 17 punkti ja jäi 14ga plussi. Toms Švans lisas tosin punkti, millest kolmandik tulid blokiga.