Audentese noored viskasid poolajaga vaid 19 punkti

G4S Noorteliiga peatreener Indrek Visnapuu.
G4S Noorteliiga peatreener Indrek Visnapuu. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Korvpalli Eesti meistriliigas läksid vastamisi TTÜ KK ja G4S Noorteliiga meeskonnad. TTÜ spordihoones toimunud kohtumises teenis 101:46 võidu kodumeeskond.

TTÜ haaras juhtohjad ning otsustas mängusaatuse sisuliselt esimesel veerandajal, mis lõppes nende 20-punktilise võiduga. Vaheajale mindi seisul 56:19. Teine poolaeg kulus väljakuperemeestel vaid vormistamiseks. Lõppnumbrid tablool olid 101:46.

Võitjate parim skooritegija oli 16 punktiga Toomas Raadik. Kahekohalise punktiarvu viskasid kokku kuus TTÜ mängijat: Tõnis Peil (14), Aleksander Kaaberma (13), Rain Koort (12), Oliver Metsalu ja Reni Alvin Kuimet (mõlemad 10).

Audentese spordigümnaasiumi meeskonna resultatiivseim oli kümne silmaga Mark Andreas Jaakson, kümme lauapalli noppis Hendry Engelbrecht.

Noorteliiga jaoks oli tegemist hooaja esimese mänguga, TTÜ tunnistas avakohtumises Valga/Valka meeskonna paremust.