Vesik ja Jaani alistasid šveitslased

Rivo Vesik (vasakul) ja Karl Jaani.
Rivo Vesik (vasakul) ja Karl Jaani. Foto: CEV

Karl Jaani (pildil vasakul) ja Rivo Vesik jätkasid Hiinas, Šanghais, rannavõrkpalli etapil miinusringis võidukalt, kui 55 minutit kestnud kohtumises alistati Šveitsi paar Philip Gabathuler - Jan Schnider 24:26, 21:16, 21:10.

Endale vähemalt 13. koha jagamise taganud Eesti paari järgmised vastased on jälle šveitslased - Patrick Heuscher ja Jefferson Bellaguarda, vahendab sport.err.ee.

Miinusringi esimeses mängus olid eestlased 34 minutiga võitnud samuti Šveitsi paari Sascha Heyer ja Sebastian Chevallieri 21:14, 21:10.

Jaani ja Vesik alustasid põhiturniiri kaotusega, kui jäid 11:21, 17:21 alla kümnenda asetusega Brasiilia paarile Pedro Henrique Cunha - Pedro Solberg Salgado. Mäng kestis 31 minutit.