Milan kosus kehvast mängu algusest vägevalt, Everton hävis totaalselt

Kris Ilves
Andre Silva.
Andre Silva. Foto: MIGUEL MEDINA/AFP

Itaalia jalgpallimeeskond Milan teenis Euroopa liiga alagrupiturniiri viiendas voorus 4:1 võidu Viini Austria vastu.

Koduväljakul mänginud Milan jäi kaotusseisu 21. minutil, kui Gianluigi Donnarumma ja Leonardo Bonucci suutis üle mängida Christoph Monschein. Vaid kuus minutit hiljem viigistas mänguseisu Ricardo Rodriguez.

Puhkama mindi sootuks Milani kaheväravalises eduseisus, sest lühikese aja jooksul olid täpsed Andre Silva ja Patrick Cutrone. Kodumeeskonda neljanda tabamuse lõi 70. minutil Silva, lõppskoori vormistas neljandal üleminutil Cutrone.

11 punkti kogunud Milan kindlustas D-alagrupis liidripositsiooni. Suure tõenäosusega pääseb alagrupist teisena edasi Ateena AEK, kes leppis koduväljakul 2:2 viiki Rijekaga. Tabeliseis: Milan 11, Ateena AEK 7, Rijeka 4, Viini Austria 4.

E-alagrupis jätkus Evertoni mõõn: koduväljakul tunnistati Atalanta 5:1 paremust. Evertoni auvärava eest hoolitses Sandro Ramirez. Tabeliseis: Atalanta 11, Lyon 11, Apollon 3, Everton 1.