Tšehhi purustas vanameister Jagri juhtimisel USA

Legendaarne Tšehhi koondislane Jaromir Jagr.
Legendaarne Tšehhi koondislane Jaromir Jagr. Foto: SCANPIX

Slovakkias jätkuval jäähoki MMil peeti täna esimene veerandfinaali, kus valitsev maailmameister Tšehhi alistas 4:0 USA.

Võitjate kangelaseks kerkis vanameister Jaromir Jagr, kes viskas kolm väravat. Ühe tabamuse sai kirja veel Tomas Plekanec.

Tšehhi läheb poolfinaalis vastamisi Rootsi ja Saksamaa kohtumise võitjaga.

Mängu käik:

Mäng läbi!

56.22 mängitud ning Jaromir Jagr viskab oma kolmanda värava ja viib Tšehhi 4:0 juhtima.

50.33 mängitud ning Tomas Plekanec viib Tšehhi 3:0 juhtima.

Käib kolmas kolmandik!

Teine kolmandik läbi!

Tšehhid kasutavad olukorra maksimaalselt ära ning kui mängitud on 24.47, siis viib Jagr Tšehhi 2:0 juhtima.

Tšehhid saavad proovida mängu 4:3 ja seejärel 5:3 vastu.

Käib teine kolmandik!

Esimene kolmandik läbi!

18.45 mängitud, Jaromir Jagr viib Tšehhi 1:0 juhtima.

10.12 mängitud ja karistuspingile saadetakse tšehh Lukas Krajicek.

Kohtumise algusest on kulunud 5.58 ning ameeriklane Paul Gaustad saab kahe minuti pikkuse karistuse.

Kohtumise algusest on kulunud viis minutit ja seis püsib 0:0.

Mäng käib

Esimeses kohtumises lähevad täna vastamisi valitsev maailmameister Tšehhi ja USA. Kohtumine algab kell 17.15.

Õhtul selgitavad teise poolfinalisti Rootsi ja Saksamaa. Homme lähevad veerandfinaalides vastamisi Soome – Norra ja Kanada – Venemaa.