Karol Mets lõpetas kahe kuu pikkuse vigastuspausi

Siim Kaasik
Karol Mets
Karol Mets Foto: NAC Breda

Hollandi jalgpalli kõrgliigas käis taas platsil Eesti jalgpallikoondislane Karol Mets, kui sekkus vahetusest NAC Breda 0:1 kaotussmängus PEC Zwolle vastu.

Mets käis enne tänast viimati väljakul 25. novembril, kuid tegi siis 1:2 kaotusmängus Heraclese vastu viga põlvele ning ta vahetati enne kohtumise lõppu välja.

Täna sekkus eestlane mängu kohtumise 75. minutil. Kohtumise võitis PEC Zwolle 1:0 tänu Youness Mokhtari 2. minuti väravale.

NAC Breda asub 19. mänguvooru järel 16 punktiga väljalangemismängude tsoonis ehk 16. kohal.