Karpak sai Olympic Garda regatil teise koha

Deniss Karpak
Deniss Karpak Foto: Eesti Jahtklubide Liit

Itaalias Garda järvel täna lõppenud olümpiaklasside regatil Olympic Garda saavutas Deniss Karpak kokkuvõttes teise koha. Ka täna peetud medalisõidus oli Karpak finišis teine.

Regatt peeti Garda järve põhjaosas Riva del Garda linna lähistel ajavahemikul 11-15. mai. Olympic Garda regatil võistlesid klassid 470, 49er, Laser Radial, Laser Standard, Finn, Star ja RS:X. Finn klassis võistles kokku 37 purjetajat 14 riigist.

Finn klassis võitis regati britt Edward Wright 26 punktiga. Tema järel lõpetas teisena Deniss Karpak, kelle kohad võistlussõitudes olid 1, 5, 3, 2, 8, 12, 5, 1, 2, 2 (medalisõit). Kolmandana lõpetas sloveen Vasilij Zbogar 39 punktiga.