Sander Post

Sander Post lõi teist mängu järjest oma uue koduklubi Aalesundi eest värava, aidates meeskonna 2:1 võidule Strömsgodseti vastu.

Eelmisel nädalal karikavõistlustel madalama liiga klubi võrku sahistanud Post avas täna väravaarve ka Norra kõrgliigas, vahendab Soccernet.ee.

Aalesund jäi varakult kaotusseisu, kuid 35. minutil vahetusest sisse tulnud Post viigistas seisu vahetult poolajavile eel, suunates viiekastijoonelt palli peaga võrku.

Teise poolaja keskel lõi Fredrik Ulvestad Aalesundi võiduvärava ning Michael Barrantesel oli võimalus edu veelgi suurendada, kuid ta jättis penalti realiseerimata. Enar Jääger tegi kaasa kogu kohtumise. Aalesund on üks viiest klubist, mis jagavad seitsme vooru järel 13 punktiga liidrikohta.