Naiste korvpallikoondis viskas suures kaotusmängus teisel veerandil vaid kolm punkti

Hindrek Pärg
Eesti naiste korvpallikoondis
Eesti naiste korvpallikoondis Foto: Tairo Lutter

Eesti naiste korvpallikoondis kohtus kolmapäeva õhtupoolikul võõral väljakul Türgiga. Kuigi eestlannade algus oli korralik, siis Istanbulist tullakse tagasi suure koslepiga.

Avaveerandi 16:21 kaotanud naiskond lagunes täielikult teisel perioodil, kui skooriti vaid kolm punkti Merike Andersoni tabavast kaugviskest. Eestlased olid enne Andersoni teise veerandi kolmest kuival ligemale viis minutit ning pärast üheksa ja pool minutit.

Kolmas veerandaeg kaotati taas väga suureskooriliselt, neljas periood vaid punktiga ning terve kohtumine 48:86.

Eestlaste resultatiivseim oli Merike Anderson 11 punktiga, vastaste poolelt tõi Cansu Köksal 14 silma.

Türgi jätkab alagrupis täisedu ehk nelja võiduga, Eesti on viimane nelja kaotusega.