Kaimar Saag lõpetas hooaja väravalainel

Kaimar Saag Eesti koondise särgis
Kaimar Saag Eesti koondise särgis Foto: Raigo Pajula

Silkeborgi jalgpalliklubi ründaja Kaimar Saag lõi Taani kõrgliiga viimase vooru 2:1 võidumängus Horsensi vastu mõlemad oma meeskonna väravad.

Põhikoosseisus alustanud Saag jõudis võõral väljakul sihile 33. ja 56. minutil, viies Silkeborgi 2:0 juhtima. 79. minutil lõid võõrustajad penaltist ühe värava tagasi, Saag vahetati puhkama 87. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Andrei Sidorenkovi koduklubi SönderjyskE lõpetas samal ajal enda hooaja kodus 0:2 kaotusega Bröndby vastu. Samuti põhikoosseisu kuulunud Sidorenkov vahetati välja 58. minutil.

Silkeborg kindlustas sellega viienda tabelikoha ning SönderjyskE lõpetas hooaja seitsmendana.