Voskoboinikovi värav päästis Himkile punkti

Vladimir Voskoboinikov
Vladimir Voskoboinikov Foto: Himki

Eesti jalgpallur Vladimir Voskoboinikovi viimaste minutite värav päästis FK Himkile Venemaa esiliigas 3:3 viigi Vladimiri Torpedo vastu.

Eesti ründaja pääses võõrsilmängus vahetusest platsile 55. minutil 2:1 eduseisul. Vastased pöörasid skoori ümber, aga Voskoboinikov viigistas seisu kohtumise üleminutitel oma hooaja teise tabamusega, vahendab Soccernet.ee.

Aleksandr Dmitrijevi koduklubi FK Ural alistas võõrsil 2:1 Jaroslavli Šinniki, aga vigastatud Eesti poolkaitsja kohtumises kaasa ei teinud.

Ural hoiab 15 vooru järel 24 punktiga 6. kohta ning Himki on 15 punktiga 17. tabelireal.