Karpak võitis Kielis medalisõidu ja lõpetas regati 4. kohaga

Deniss Karpak
Deniss Karpak Foto: Eesti Jahtklubide Liit

Saksamaal Kielis lõppes täna Rahvusvahelise Purjetamisliidu ISAF MK-sarja viimane, seitsmes etapp Kieler Woche. Deniss Karpak võitis tänase medalisõidu, kuid konkurentide hea esinemine ei lubanud tõusta kokkuvõttes esikolmikusse.

Finnil oli täna parim meie purjetaja Deniss Karpak (Karpak Sailing Team), kes võitis pingelise medalisõidu. Regati üldvõidu noppis britt Edward Wright.

470 klassis seilasid õed Marjaliisa ja Elise Umb (PSS Maru) tänases medalisõidus end 9. kohale ja lõpetasid regati kokkuvõttes 8. kohaga. Kieli regati võitsid ameeriklannad Erin Maxwell ja Isabelle Farrar.

Teiste Eesti purjetajate tulemused:

Finn – Lauri Väinsalu (ROPK) 16. koht

Laser – Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) 17. koht, Argo Vooremaa (KJK) 22. koht

RS:X naised – Ingrid Puusta (NYC) 11. koht

RS:X mehed – Johannes Ahun (NYC) 17. koht, Henri Kaar (Team Extreme) 20. koht, Kevin Jakobson (NYC) 22. koht, Roland Mik (ROPK) 38. koht