Läti saab Venemaaga vanu arveid klaarida

Peep Pahv
Läti korvpallinaiskond

Naiste korvpalli EMi veerandfinaalis kordub kahe aasta tagaune vastasseis Läti – Venemaa. See sai selgeks pärast vahegrupiturniiri täna peetud viimaseid kohtumisi.

Kaks suve tagasi kaotasid lätlannad kodus peetud turniiri veerandfinaalis Venemaale lisajal. Kolmapäeval on neil võimalus toonase allajäämise eest kätte maksta.

Ülejäänud kolmes veerandfinaalis kohtuvad Montenegro – Türgi, Prantsusmaa – Leedu ja Horvaatia – Tšehhi. Veerandfinaale mängitakse kolmapäeval ja neljapäeval.

Vahegrupi viimases mängus serveeris üllatuse Türgi, kes alistas Valgevene 65:56 ja napsas grupi neljanda koha endale.